Barlinek, zachodniopomorskie
KOORDYNATOR 783 212 935 LUB 783 906 214
isf.barlinek@gmail.com

O NAS

Jak to się zaczęło?

Jesteśmy stowarzyszeniem pod nazwą Indywidualna Szkoła Futbolu (ISF), które powstało w 2015 roku w Barlinku z inicjatywy trzech osób (Wojtek Filary, Sławek Król, Mariusz Topolnicki), osób aktywnych zawodowo, a po pracy spełniający swoją pasję jaką jest piłka nożna. Zajmujemy się organizacją szkolenia z piłki nożnej dla dzieci już od 3 roku życia i młodzieży, nie tylko dla początkujących, ale i zaawansowanych piłkarsko osób z innych klubów chcących się doskonalić – u nas może trenować każdy, bez względu na przynależność klubową. W chwili obecnej skupiamy dzieci i młodzież nie tylko z Barlinka, okolicznych miejscowości, ale nawet z tych oddalonych o ponad 600 km stąd i trenujących w innych drużynach jako zawodnicy z pola, a nawet bramkarze. W krótkim czasie zaufało nam wielu rodziców, którzy już dziś się przekonali, że do pewnego etapu szkolenia wynik nie ma znaczenia, lecz indywidualny rozwój swoich pociech, gdyż on jest wyznacznikiem poziomu piłkarskiego, a nie wynik drużynowy.

Co dajemy?

Ponadto regularnie organizujemy campy i obozy piłkarskie miejscowe i pozamiejscowe w różnych częściach Polski, bierzemy udział w rozgrywkach Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii skrzat, żak, orlik, młodzik. Oferujemy trening indywidualny dla zawodników z pola i bramkarzy. Jeździmy na turnieje krajowe i zagraniczne (Czechy – Praga). W roku 2018 powstała Indywidualna Szkoła Bramkarzy (ISB), w której już dziś trenuje kilku osobowa grupa bramkarzy z różnych klubów z Polski. Trenujemy przez cały rok na boiskach, a zimą na halach sportowych, dostosowując etap szkolenia do wieku piłkarza.

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie dziecka, bo to one jest tutaj najważniejsze oraz dobry kontakt z rodzicem, bez którego rozwój młodego piłkarza nie jest możliwy.

Zapraszamy do współpracy.

Prezes ISF w Barlinku Wojciech Filary